Sulina
Dupa consultarile cu dl. Razvan in ceea ce priveste excursiile ce le-am dorit a le face ne-am hotarat sa mergem pe canale in cursul zilei si la apus, la Sulina si la Caraorman. La Pensiunea 4 Salcii am ajuns dupa-amiaza. Camera a fost foarte cocheta si balcon cu vedere la Bratul Sf. Gheorghe.
