Zabljak
Nici nu stiu cand au trecut anii de cand am fost intr-un circuit in tarile fostei Republici Iugoslavia. Am inceput cu frumosul oras Zabljak, dealtfel unde ne-am si cazat. Prima oara se intampla in 2008 apoi am revenit in 2018. De aceasta data doar in Muntenegru.
